Kontakt

Budeme rádi, pokud nás kontaktujete telefonicky na čísle 799 525 096.
Emailový kontakt je info@kolobezky-sxt.cz.

Snažíme se reagovat během několika hodin. Pokud nám necháte Vaše telefonní číslo, zavoláme Vám zpět. V případě víkendů nebo svátků s námi mějte trpělivost. Pokud máte naléhavý dotaz, ozvěte se, pokusíme se Vám pomoci.

Showroom Brno

Náš nový showroom najdete na ulici Kotlářská 32, Brno. Na uvedené adrese Vám rádi zboží předvedeme a poradíme. Otevřeno máme od úterý do pátku od 12:00 do 18:00. Návštěvu si domluvte dopředu telefonicky nebo emailem. V případě nutnosti lze sjednat schůzku mimo otevírací dobu. Do 17:00 lze zaparkovat přímo u našeho showroomu.

Pokud chcete vyzkoušet naše elektrické koloběžky, kontaktujte nás prosím e-mailem nebo telefonem a uveďte model, o který máte zájem, a dohodněte si termín zkušební jízdy. Na 20 minut si můžete půjčit elektrickou koloběžku zdarma, abyste si ji mohli zodpovědně vyzkoušet před vlastním nákupem. O dostupnosti jednotlivých modelů se prosím informujte předem.

Více o půjčovně, cenách a podmínkách najdete zde.

Záruční a pozáruční servis

Při telefonické a emailové objednávce servisu Vám zabezpečíme vyzvednutí Vaší koloběžky kdekoliv v rámci ČR kurýrem ZDARMA, neplatíte ani dopravu zpět k Vám. Platí pro koloběžky do váhy 33 kg.

Více o servisu, cenách a procesu najdete zde.

Prodejna a showroom Bratislava

V Bratislavě najdete největší prodejnu elektrických koloběžek v ČR a SR. Máme k dispozici téměř všechny modely z naší nabídky.

Otevřeno pondělí až pátek: 14:00 – 19:00. Návštěva mimo otevírací hodiny je možná po telefonické dohodě. Kontakt na slovenskou prodejnu zde.

Provozovatel e-shopu

Voltride s.r.o.
Košická 58
Bratislava 821 09
Slovensko

IČO: 50 750 003
DIČ: 2120466018
IČ DPH: SK2120466018 (ověření platnosti IČ DPH je možné zde)

Jsme oficiální zastoupení značek SXT a E-twow pro Českou republiku a jediný autorizovaný servis.

Zodpovědný vedoucí: Mgr. Katarína Hradská LL.M.

Víc informací o našem servise najdete zde.

Zajímá Vás víc informací o naší bezplatné půjčovně?

Chcete se dozvědět víc o značce SXT?

Potřebujete víc argumentů, proč si vybrat nás?